Katarzyna Kielar

Nazywam się Katarzyna Kielar i chciałabym zaprosić Państwa na moją Wyspę Harmonii Zdrowia i Urody. Jak zaczęła się moja historia i jak powstał salon? Najpierw było marzenie, szukanie odpowiedniej drogi, potem odkrywanie swojej pasji i pewność, że kosmetologia i chęć pomagania innym to moje powołanie. Od ponad 10 lat spełniam misję, której celem jest wydobywanie wewnętrznego piękna, które jest w każdym z nas. Bo wiem jak piękny wygląd wpływa wspaniale na nasze samopoczucie, naszą pewność siebie dając Nam siłę do działania w naszym życiu zawodowym jak i osobistym.

Moje motto brzmi:

Piękno jest w każdym z nas,wystarczy je tylko wydobyć

Moja historia

Nie jesteś jedyną osobą borykającą się z uporczywym i szpecącym trądzikiem. Każdego dnia pomagamy innym w walce z bliznami i guzami na twarzy. Najlepszym odzwierciedleniem mojej pracy jest właśnie moja skóra. Kiedyś sama miałam okazję przekonać się jak bardzo przykry może być trądzik. Każdego dnia budziłam się z myślą, że źle wyglądam. Najchętniej schowałabym się przed całym światem.

Bardzo długo przebiegało u mnie leczenie blizn i guzów na twarzy. Traciłam wiarę w to, że jeszcze kiedyś moja skóra będzie pełna blasku i świeżości. Do czasu, kiedy poznałam fantastyczną firmę Protea Polska, z którą do dziś współpracuję oraz kosmoceutyki Environ i ciągle zbieram owoce tego sukcesu, za który jestem ogromnie wdzięczna. Teraz wiem, że wyleczyć można wszystko. Dobre nastawienie, pracowitość i ogromne chęci pomocy sobie sprawiły, że teraz moja skóra w niczym nie przypomina tego co było kiedyś.

Pomogłam sobie, pomogę również Tobie

Dlatego tak bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z tego, co w tej chwili przeżywasz. Wierzę, że z pomocą mojego wspaniałego salonu kosmetycznego jestem w stanie pomóc Twojej skórze. Gwarantuję Ci efektywną współpracę.

Pozdrawiam ,