Makijaż permanentny Long Time Liner

Makijaż permanentny Long Time Liner

Urządzenia Long Time Liner spełniają wszelkie wymagania i normy międzynarodowe dotyczące wyrobów medycznych oraz zarządzania jakością.

Historia

W 1992 roku w Niemczech powstała nowa, udoskonalona metoda nakładania makijażu permanentnego. Specjaliści obecnie uznają Long Time Liner Conture Make-up za najbardziej precyzyjną i bezpieczną metodę makijażu permanentnego na świecie.

Jak działa Long Time Liner

W zabiegu igła nie dochodzi do skóry właściwej. Pracuje bardzo powierzchownie w związku z tym nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały, nierówny tatuaż. Pigment wprowadzany jest równomiernie i po 3-4 latach jaśnieje z tą samą intensywnością na całej swojej powierzchni.

Nagrody

Long Time Liner zdobyło wiele certyfikatów i nagród. Należą do nich między innymi: Beauty Award za najbardziej innowacyjną firmę 2000 roku oraz nagroda magazynu „Beauty Forum” za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego w 2008 i 2009 roku.

Aparat Long Time Liner, to najlepsze dostępne na polskim rynku urządzenie do makijażu permanentnego. Stworzone w oparciu o pełną wiedzę na temat pigmentacji i najnowsze rozwiązania techniczne. Gwarantuje szeroki wachlarz zastosowań, najwyższą jakość wykonania oraz czystość. Do zabiegów używa się jednorazowych, sterylnych igieł z chirurgicznej stali szlachetnej.

Szkolenia Long Time Liner przeprowadzane są według najwyższych standardów, certyfikowanych przez EDUQUA - Szwajcarską Organizację Jakości i Systemów Zarządzania.

Barwniki Long Time Liner

Barwniki jakie stosujemy w naszym salonie są całkowicie bezpieczne dla skóry, nie wywołują alergii i mają działanie antyseptyczne, co potwierdziły liczne badania przeprowadzone przez Europejski Instytut Inspekcji.

Spełniają również wszelkie standardy pigmentacji medycznej. Mogą być stosowane do pigmentacji rekonwalescencyjnej, kamuflażowej i odnawialnej.

Barwniki Long Time Liner nie zawierają gliceryny. Jasne odcienie tworzone są z użyciem dwutlenku tytanu, ciemne zaś otrzymywane są z tlenków żelaza. Obydwa związki są bezpieczne i nie powodują reakcji alergicznych.