Makijaż

Każda kobieta chce codziennie wyglądać i czuć się wyjątkowo. Jednym z ważnych elementów naszego wyglądu jest makijaż. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wydobyć i podkreślić piękno naszej twarzy.

W salonie kosmetycznym Wyspa Harmonii Zdrowia i Urody rozumiemy tę potrzebę. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie specjalistyczne kosmetyki oraz zabiegi, dzięki którym będziesz czuła się wyjątkowo przez cały dzień.

Kosmetyki lecznicze Jane Iredale

Kosmetyki lecznicze Jane Iredale

Receptura Jane Iredale oparta jest wyłącznie na naturalnych minerałach. Dzięki temu posiadają właściwości przeciwzapalne, wysoką trwałość oraz nie uczulają. Są uważane przez specjalistów i profesjonalistów za numer jeden pośród kosmetyków leczniczych.

Kosmoceutyki Jane Iredale zalecane są przez kosmetologów, dermatologów i chirurgów plastycznych na całym świecie.

Dowiedz się więcej na temat kosmetyków Jane Iredale


Makijaż kosmetykami Senna

Senna Cosmetics jest kwintesencją sztuki makijażu. Korzystają z nich światowej sławy gwiazdy z Hollywood jak Angelina Jolie, Jessica Simpson czy Jennifer Aniston oraz profesjonalni wizażyści na całym świecie.

Jak mówi założycielka Eugenia Weston – „główną misją Senna Cosmetics jest wydobycie z każdej kobiety naturalnego piękna. Dlatego też dostarczamy kosmetyki, praktyczną wiedzę oraz narzędzia, które mają temu służyć. Tak aby każdy mógł wydobyć to piękno samemu”.

Dowiedz się więcej na temat kosmetyków Senna


Makijaż okolicznościowy

W życiu każdej kobiety są ważne momenty, w których chce wyglądać olśniewająco. Dlatego też zapraszamy do naszego salonu, gdzie profesjonalne wizażystki i kosmetyczki pomogą Ci wydobyć wewnętrzne piękno.

Stworzymy makijaż, który będzie wyglądał doskonale niezależnie od okazji. Czy jest to spotkanie biznesowe, randka, czy tak wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety jak ślub - będziesz wyglądała pięknie.