Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna powstała aby zapewnić wysokiej jakości warunki życia ludziom zdrowym. Stosuje się w niej zabiegi profilaktyki starzenia się skóry oraz działania mające na celu zregenerować i zrewitalizować ją tak aby wyglądał znów młodo.

Rozumiemy te potrzeby i chcemy wyjść im naprzeciw. Wybrane przez nas zabiegi są bezinwazyjne, bezbolesne oraz są skuteczne i bezpieczne.

Derma Ruga Jetting

Nasz salon kosmetyczny oferuje wyjątkowy zabieg skutecznie regenerujący i redukujący zmarszczki. Derma Ruga Jetting opiera się na dopasowanej do właściwości Twojej skóry regenerującej technice. Dzięki niej Twoje zmarszczki znikną.

Jest bezpiecznym i szybkim zabiegiem. Trwa do 40 minut. Zależnie od głębokości zmarszczki powtarza się go kilka razy w odstępach dwutygodniowych. Efekty widoczne są już po pierwszym lub drugim zabiegu.

Polega na intensywnej i głębokiej stymulacji określonych punktów w obszarze zmarszczki, która pobudza proces autoregeneracji. Tworzy się młoda tkanka łączna oraz odbudowują się włókna kolagenowe i elastynowe. Dzięki temu zmarszczki zostają spłycone.

Korzyści płynące z zabiegu Derma Ruga Jetting
 • trwała i niezawodna redukcja zmarszczek
 • pobudzenie procesu autoregeneracji skóry
 • odbudowa włókien kolagenowych i elastynowych
 • zabieg trwa tylko 40 minut, a po nim możesz wrócić do swoich obowiązków


Usuwanie zmarszczek metodą Derma Ruga Jetting przeprowadzane jest wyłącznie przez doświadczone specjalistki. W miejscu wykonywania zabiegu może pojawić się zaczerwienienie ale znika po paru godzinach od zabiegu.

Roll-CIT

To zabieg z zastosowaniem kosmoceutyków Environ oraz specjalnie zaprojektowanego obrotowego wałka z igiełkami. Dzięki temu wchłanianie odżywczych substancji jest znacznie większe. Twoja skóra zostanie szybko i skutecznie zregenerowana oraz odmłodzona.

Zabieg polega na mikronakłuwaniu naskórka, które tworzy mikrokanały. Następnie na skórę nakładane są specjalnie dobrane kosmoceutyki Environ. Dzięki mikronakłuciom skóry składniki aktywne docierają do najgłębszych warstw naskórka. Powoduje to wzrost skuteczności terapii. Efekty odmładzające widać już po 6 miesiącach.

Korzyści ze stosowania Roll-CIT
 • nie niszczy skóry
 • po zabiegu następuje szybka regeneracja
 • nie powoduje nadwrażliwości na słońce
 • może być stosowany na cienkiej i delikatnej skórze
 • wzmacnia rozszerzone naczynka
 • nie występuje ryzyko powstania zwiększonej pigmentacji
 • zmiękcza zgrubienie blizn
 • pomaga uzyskać zwartą, sprężystą skórę
 • redukuje zmarszczki, rozstępy i blizny

Połączenie kosmoceutyków oraz Roll-CIT zostało opracowane przez dr Desmonda Fernandesa – twórcę marki Environ. Roll-CIT to specjalnie zaprojektowany obrotowy wałek pokryty igiełkami przeznaczony do mikronakłuwania skóry. Skrót CIT oznacza Kolagen Induction Therapy (terapia indukcji kolagenu), która jak pokazują badania zwiększa 100 tysięcy razy wchłanianie składników aktywnych.

Mezoporacja

Często nazywana jest mezoterapią bezigłową. Jest to nowoczesna i bezinwazyjna metoda wprowadzania w głąb skóry leków i aktywnych kosmetyków. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom bezboleśnie odmłodzisz i zregenerujesz swoją skórę.

Mezoporacja jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych i mezoporacji igłowej. Dzięki niej możesz osiągnąć takie same efekty jak w klinikach chirurgii plastycznej ale znacznie taniej oraz bezboleśnie i bez ryzyka powikłań.

Zabieg wykonujemy Acthyderm LT – pierwszym w Europie urządzeniem wykorzystującym zjawisko mezoporacji do zwiększenia skuteczności środków farmaceutycznych oraz dermokosmetyków. Zabieg odmładza i ujędrnia skórę. Bardzo dobrze usuwa również suchość skóry, cellulit, tkankę tłuszczową, przebarwienia, rozstępy i zmarszczki.Dowiedz się więcej na temat Mezoporacji