METAMORFOZA - Spełniamy marzenia dwóch osób

Zobacz co nasze Laureatki mówią o swojej metamorfozie

14.02.2014

WIELKA GALA FINAŁOWA METAMORFOZA - Hotel Arkas w Prószkowie

Uśmiech duszy - Reportaż Eweliny Rusin-Różyckiej

Życie pisze różne, czasem bardzo zaskakujące scenariusze. Katarzyna Kielar, odzyskawszy zdrowie, postanowiła dobro ofiarowane jej przez los, podać dalej. Chodziło o to, żeby zrobić coś wyjątkowego dla innych, by zmienić nie tylko ich wygląd, ale także obudzić drzemiące w nich wewnętrzne piękno, przywrócić energię i radość życia.

Dzięki współpracy z naszym radiem znalazła właściwe osoby, a Ewelina Rusin-Różycka, autorka reportażu pod tytułem "Uśmiech duszy", towarzyszyła jego bohaterkom: Ewie Jabłońskiej i Wiesławie Mędrzyckiej podczas wszystkich działań i zabiegów. To była próba uchwycenia mikrofonem tego, co czasami jest nieuchwytne – emocji i wzruszeń.

Posłuchaj reportażu

METAMORFOZA w Kurierze Opolskim

O naszym Wielkim Finale można było również usłyszeć w Kurierze Opolskim. Gorąco zachęcamy do obejrzenia ( 25-ta minuta )

    Projekt „Metamorfozy” powstał ,jako idea w głowie i sercu Katarzyny Kielar. Zmaterializował się, gdy został ogłoszony przez radio i gdy zaczęli zgłaszać się chętni. Dla mnie rozpoczął się w dniu, w którym spotkaliśmy się w z osobami chętnymi do przygody życia, równie niezwykłej jak tajemniczej. Był to koniec października 2013 roku.

    Już wtedy widoczny był potencjał projektu i zespołu fachowców gotowych do pracy z laureatami. Zespół indywidualistów, pasjonatów, posiadających dużą świadomość siebie i swoich możliwości, z radością i podekscytowaniem włączył się do realizacji projektu. Powstała spójna CAŁOŚĆ.

    Procentowało to przez te kilkanaście tygodni, ponieważ uzupełnialiśmy się, inspirowaliśmy nawzajem, jak w dobrym związku, chociaż część osób poznałam dopiero podczas finału metamorfoz 14 lutego 2014 roku. Dobór fachowców, to zasługa głównej organizatorki i pomysłodawczyni Katarzyny Kielar. To bardzo istotny element do stworzenia mocnej siły nośnej przedsięwzięcia- dobrać czas, miejsce, zakres działań i ludzi pasujących do idei. Jeszcze optymizm, poczucie humoru, sympatia do ludzi i energia startu doskonała.

    Zwycięzcy wyłonili się 5 listopada. Od tego momentu rozpoczął się proces przemian. Panie, które wygrały, wybrały siebie, zgłaszając swoją kandydaturę. Komisja dokonała wyboru 5 osób do następnego etapu, a radiosłuchacze zdecydowali, że laureatami są panie Wiesia i Ewa.

    Wiedzieliśmy już z kim pracujemy i kto pracuje z nami, ponieważ po pierwszym spotkaniu w „Wyspie Harmonii” 14 listopada 2013 roku utworzył się zalążek JEDNOŚCI, który rozwijał się szybko, tworząc oczywistą i naturalną więź i bliskość. Otworzyło to przestrzenie, o których pewnie nawet nam się nie śniło. Wprowadzaliśmy lekkość, optymizm i wiarę w możliwości, zarówno nasze jak i naszych laureatek. Nie były wówczas potrzebne ciężkie działania siłowe. Dzięki temu, ale i solidnej, konkretnej pracy udało się osiągnąć efekty, na które w innych warunkach trzeba by pracować nawet latami.

    Ideą „Metamorfoz” jest holistyczne podejście do projektu, harmonia działań, przemian, równowaga wewnętrzna.

    Przemiany zewnętrzne, związane z wyglądem są bardzo widoczne i udokumentowane licznymi zdjęciami ( uwaga! nie skorzystano ani razu z photoshopa!).

    Moja rola w projekcie obejmowała przemiany wewnętrzne, szerszy i głębszy wgląd w swoje wewnętrzne możliwości, talenty i piękno. Efekty tych działań widoczne są na zewnątrz poprzez wdzięk, swobodę, akceptację, uśmiech wychodzący „ze środka”.

    Laureatki wiedziały, że projekt, w którym biorą udział obejmuje również pracę ze swoim wnętrzem. Czego oczekiwały, z czym im się to kojarzyło? Myślę, że uchylą rąbka tajemnicy i podzielą się z nami swoimi przeżyciami. Mnie obowiązuje tajemnica, której przestrzegam zawsze.

    Chciałabym przedstawić tutaj wiodące myśli, którymi kieruję się w swojej pracy z ludźmi, które były obecne także w kontaktach z naszymi laureatkami.

    Przede wszystkim wyjaśnię, czym dla mnie jest pomoc. Jeśli pobawimy się zapisem tego słowa i napiszemy po-moc, odkryjemy nowe znaczenie. Osoby, które korzystają z wiedzy, mojego potencjału, dostają również dostęp do mojej siły, optymizmu, możliwości radości życia, siły moich wizji .Podczas kontaktu z drugą osobą, czy podczas warsztatów, otwieram się całkowicie , co umożliwia przepływ w obie strony, jak w naczyniach połączonych. W pewnym stanie świadomości i poziomu wibracji terapeuty jest to nie tylko bezpieczne, ale i bardzo twórcze. Umożliwia budowanie NOWEGO SIEBIE na własnej bazie, na sile nośnej swojego życia. Odzyskuje się lub wzmacnia swoją MOC, swój potencjał, swoją radość. Moje działania opierają się głównie na wspieraniu i inspirowaniu, a nie dawaniu .

    Lubię ludzi. Cały zespół Metamorfoz może to powiedzieć o sobie i jest to wielka siła. Wierzę w ludzi. Widzę ich wewnętrzny potencjał i kiedy ich poczuję, mam pomysł jak go wydobyć w zgodzie z możliwościami na ten czas. Jak osnowa i wątek w tkaninie. Każda nowo odkryta wartość jest wrabiana w codzienność życia. Jest wtedy zawsze w nas, a nie obok nas.

    Pobawmy się w obserwację siebie. Tam gdzie dostrzegamy motyw martwienia się o kogoś ,zastąpmy go wsparciem i ufnością. Efekt jest zadziwiający. Zaczynamy widzieć światełko w tunelu. Jeśli dodatkowo pomożemy nie skupiać się na tunelu ( wilgotnym, zimnym, ponurym, ciemnym…), lecz potraktuje się go jako wyzwanie, drogę do jasności, to nie stracimy energii i czasu na wczuwanie się w to, co niemiłe. Zostanie więcej sił na cieszenie się, gdy dojdziemy do celu.

    Radość i wdzięczność odczuwana po zakończonym zadaniu daje nowy pakiet energii i sił na następne wyzwanie. Jesteśmy wtedy silniejsi, wzmocnieni osiągniętym celem.

    Naprawianie przeszłości, to praca bez końca. Jestem przekonana, że maksymalne wykorzystanie teraźniejszości daje dużo lepsze efekty. Chiński filozof Han Fei ok.2300 lat temu stwierdził „Zamiast podążać szlakami przeszłości powinno się badać teraźniejszość i starać się najlepiej sobie z nią radzić”.

    Życie w teraźniejszości uwalnia przeszłość i lęki o przyszłość. Moje doświadczenia, obserwacje ponad 20-letniej praktyki i dużo dłuższe obserwacje życiowe ,pozwalają mi na tak odważne sformułowanie. To aktualny przekaz od tysięcy lat! Żyjemy tylko w teraźniejszości, ale rzadko jesteśmy w niej całkowicie zanurzeni.

    Kolejny proces, który rozpoczął się intensywnie wraz z naszą współpracą dotyczy patrzenia na siebie, bliskich, na życie. Pracowałyśmy nie wgłębiając się w aktualne widzenie problemów, lecz poprzez poszerzanie pola widzenia, dystans, szersze otwieranie „drzwi” przez które patrzymy na rzeczywistość. Tworzyłyśmy nową przestrzeń możliwości, przestrzeń na nową jakość relacji z sobą, bliskimi i dalszym otoczeniem.

    Stwarzam takie warunki, by były możliwe własne obserwacje i jak najbardziej wszechstronny wgląd wewnętrzny. Rodzą się wtedy pomysły, spontaniczne wizje, rodzi się kreator i twórca własnego życia. Moja rola polega na stworzeniu takich warunków energetycznych, poziomu empatii, naturalnej bliskości, dostępu do moich przestrzeni świadomości i energii, aby możliwe były głębokie wewnętrzne przemiany.

    Czy widzimy pół szklanki pełnej wody czy pół szklanki pustej? Ciesząc się z pełnej połowy otwieramy się na uzupełnienie reszty. Generując niezadowolenie, poczucie braku z powodu pustej połowy, wzmacniamy niedosyt i braki życiowe. Ile widzimy piękna i harmonii, tyle go wchłaniamy w siebie. Ile brzydoty, niewdzięczności… tyle też w nas zostaje. Wybór należy do nas. Gdybyśmy respektowali prawa natury, to wiele naszych decyzji inaczej by się kształtowało. Mielibyśmy więcej sił do działania, gdybyśmy nie spalali się na sprawach, na które nie mamy wpływu.

    Sokrates ponad 2400 lat temu pomagał ludziom narodzić prawdę w samym sobie. Wiem, że taki proces również zaistniał w czasie naszych kilkunastotygodniowych spotkań.

    Odwaga przekraczania granic, odkrywanie nowych przestrzeni porozumienia, uwalnianie wewnętrznych potencjałów, budowanie siły nośnej życia na możliwościach.

    Niemożliwe wczoraj staje się możliwym dzisiaj. Likwidacja długotrwałego stresu, praca związana z rozluźnieniem ciała, spokojem umysłu, pozbywanie się nadmiaru emocji, dostrzeganie intuicyjnych przekazów. To jest możliwe. Wiele z tych procesów dopiero rozpoczęło swe działanie.

    Uwielbiam obserwować, jak mała kulka przemian rozpędza się i jak śnieżna kula robi się coraz większa i silniejsza, dając odwagę i siłę do nowych, pięknych procesów.

    Wszystko jest możliwe, jeśli zjednoczy się umysł i serce, jeśli inspiracje znajdziemy w swoim wnętrzu, jeśli pewność siebie połączy się z pomysłami i motywacją wewnętrzną.

    Panie miały odwagę „zdjąć maski”, pokazać swoje wnętrze. Czuły się bezpiecznie, wręcz otulone naszą opieką. Same wyszły z wielu swych ograniczeń, schematów.

    Nakręcanie ideami, które nie stają się nasze starcza na krótko. Dlatego projekt Metamorfoz, od wybrania laureatek do finału, trwał 102 dni. To czas, w którym wiele procesów zdąży się utrwalić. Według wiedzy tybetańskiej, trwałe efekty wymagają co najmniej 90 dni.

    Nasze 102 dni, to gwarancja trwałości, to nie bańka mydlana, która choć piękna, jednak szybko znika. Te 102 dni to zabawa na sto dwa, zabawa życiem, sobą, swoim PIĘKNEM.
Hanna Madejska

14.02.2014

Przed Galą Finałową

12.02.2014

Wizyta w butiku Caterina

12.02.2014

Wizyta w Salonie Fryzjerskim Kariny Smyrek

11.02.2014

„DROGA DO PIĘKNA - METAMORFOZA” - Kolejne etapy przemian Naszych Laureatek

Zbliżamy się do końca Wielkiej Metamorfozy! Zobaczcie jak p. Ewa oraz p. Wiesia spędziły ostatnie chwile wśród grona specjalistów współpracujących z Wyspą Harmonii Zdrowia i Urody.

Wspólna zabawa i spotkanie u Pani Jolanty Truba w butiku Yollanda, gdzie Laureatki mogły zobaczyć się w różnych stylizacjach fryzur.

Pani Wiesia podczas zabiegu Derma Ruga Jetting - alternatywy do zabiegów botoksu. Efekty utrzymują się nawet do 3 lat.

Pani Ewa przebyła serię bezinwazyjnych zabiegów odmładzających : Mezoporacji oraz Thermolifting Zaffiro. Jakie efekty Pani osiągnęła możecie sami zauważyć

Panie odbywały terapie indywidualne z terapeutką p. Hanna Madejską

Nasze spotkania w ramach projektu „METAMORFOZY” są okazją do przemian wewnętrznych, do odkrywania w sobie zapomnianych, a nawet nieodkrytych jeszcze pokładów radości, spontaniczności, wiary, że wszystko jest możliwe, przyjemności przebywania ze sobą samym. W trakcie wspólnej pracy tworzymy przestrzeń na nową jakość życia, na nowe spojrzenie na trudne życiowe wyzwania. Tworzymy siłę nośną naszego życia, jak również konkretnych wyzwań. Aby można było to zrealizować trzeba pozbyć się wielu ciężkości życia – ale one znikają chętnie atakowane falą optymizmu i radości. Rozluźnienie ciała i psychiki, osiąganie stanu relaksu i lekkości to działania obecne na każdym naszym spotkaniu. Jak wynika z badań naukowców, w stanie relaksu zapamiętywane informacje przechodzą do pamięci długotrwałej, a nie sensorycznej (ultrakrótkiej). Ile różnych korzyści można osiągnąć poprzez relaks ! Czy na zdjęciach widać jaki poziom empatii, bliskości i lekkości nas łączy? Trudno będzie się rozstać! Finał już za tydzień. Hanna Madejska

Kolejny dzień spędzony na odwiedzaniu opolskich centrów handlowych w poszukiwaniu odpowiedniego stylu wraz z p. Mateuszem Kowalskim oraz p. Katrzyną Kielar

Pierwsza przemiana fryzury p. Wiesi w Salonach Fryzjerskich Karina Smyrek

28.01.2014

SPOTKANIE ZE STYLISTĄ MATEUSZEM KOWALSKIM

Po długiej i intensywnej pracy nad wnętrzem laureatek konkursu przyszedł czas na zmiany w wyglądzie zewnętrznym. Dobór odpowiednich ubrań zaczynam zawsze od wykonania analizy kolorystycznej. Nie inaczej było w tym przypadku. Obie panie mają mieszane typy kolorystyczne. W przypadku Pani Ewy powiedziałbym, że mamy do czynienia z bardzo późnym latem/bardzo wczesną jesienią, a to oznacza, że będzie ona wyglądała dobrze chłodnych pastelowych barwach, ale także w przygaszonych odcieniach oranżu i brązów. Kolory, których powinna się trzymać Pani Ewa to: Pudrowy róż, lawenda, lodowy fiolet, jasny, chłodny błękit, miętowy, a także wszelkie odmiany kolorów ziemistych i piaskowych. Powinna natomiast unikać kolorów bardzo nasyconych i intensywnych. Kolor czarny jest w przypadku Pani Ewy absolutnie zakazany. Jeśli umieścimy go w okolicy twarzy, natychmiast uwidaczniają się duże sińce pod oczami. Niezbyt dobrym rozwiązaniem są również intensywne czerwienie i żółcie, ponieważ powodują one, że cera Pani Ewy sprawia wrażenie żółtawej, co również nie wygląda atrakcyjnie. Typ kolorystyczny Pani Wiesławy bardzo mnie zaskoczył. Na pierwszy rzut oka odnosiłem wrażenie, że podobnie jak w przypadku Pani Ewy, również tutaj analiza wykaże chłodny, letni typ urody. Okazuje się jednak, że Pani Wiesia jest przedstawicielką bardzo rzadko występującego typu kolorystycznego jakim jest późna jesień z zimowymi tendencjami. Wszelkie kolory, które możemy zobaczyć za oknem jesienią, a więc różne odcienie pomarańczu, czerwieni, rudości będą niesłychanie podkreślały urodę Pani Wiesławy. Kolor, który jest tutaj absolutnym hitem to musztardowy – dość rzadko występujący w ostatnim czasie na półkach sklepowych. Pani Wiesia może również stosować takie kolory jak bordowy, granatowy, czy czarny. Należy jednak pamiętać o tym, aby te kolory nigdy nie dominowały w stylizacjach i nie występowały w bezpośrednim sąsiedztwie twarzy. Tuż po wykonaniu analiz kolorystycznych udaliśmy na galerii handlowych w poszukiwaniu odpowiednich ubrań dla obu Pań. Muszę przyznać, że nie jest to najłatwiejsze zadanie, gdyż obie Panie mają trudne do stylizacji sylwetki. Bardzo mnie ten fakt cieszy, ponieważ lubię wyzwania. Nieregularne sylwetki wymagają dokładnego przemyślenia stylizacji. Będziemy dążyć tutaj do tego, aby ukryć wszelkie mankamenty, a także poprawić proporcje. Tak aby zarówno Pani Ewa jaki i Pani Wiesława czuły się fantastycznie takie jakie są! Wydaje mi się, że gdy dobierzemy odpowiednie ubrania efekt całej metamorfozy będzie jeszcze większy, dlatego na razie nie będę zdradzał planów na stylizacje dla obu Pań! Mateusz Kowalski

23.01.2014

WIELKI FINAŁ KONKURSU „ METAMORFOZA”!

Zapraszam Państwa w imieniu własnym oraz wszystkich współorganizatorów na Wielką Galę Finałową Konkursu „ METAMORFOZA- SPEŁNIAMY MARZENIA DWÓCH OSÓB”, która rozpocznie się o godzinie 18:00, dnia 14 lutego 2014 r. w Sali Balowej Hotelu „ Arkas” w Prószkowie.

W trakcie Gali Nasze Laureatki zaprezentują efekty przebytej metamorfozy. Podzielą się swoimi wrażeniami i opowiedzą o przemianach jakie w nich zaszły, zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych. Swój udział w Gali zapowiedzieli przedstawiciele mediów.

Zgłoszenia osób chcących wziąć udział w Gali Wielkiej „ METAMORFOZY” należy kierować na adres salon@wyspaharmonii.pl do dnia 5 lutego 2014 r. podając Imię, Nazwisko oraz numer kontaktowy.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz wcześniejsze etapy Metamorfozy

Specjaliści biorący udział w METAMORFOZIE

Katarzyna Kielar - specjalista z zakresu kosmetologii

Moim celem jest pomaganie ludziom w odkrywaniu i wykorzystaniu w pełni wewnętrznego i zewnętrznego potencjału. Moją wiedzę zwdzięczam własnym doświadczeniom i ciągłemu dążeniu do doskonalenia się. Każdy kto odwiedza mój Salon jest dla mnie indywidualnym wyzwaniem. Wraz ze swoim zespołem pomogę Tobie cieszyć się każdym dniem i czerpać radość i satysfakcję z życia. Przywrócę Twojej skórze nowy blask.
Moje motto brzmi: "Piękno jest w każdym z nas wystarczy je tylko wydobyć".

Mateusz Jean Kowalski - stylista ubioru

Technik technologii ubioru, technik stylista ubioru, kulturoznawca, medioznawca. Mówią o nim "człowiek orkiestra" chociaż on sam za takiego się nie uważa. Szkołę Artystycznego Projektowania zrobił hobbystycznie, nie spodziewając się jednak, że świat mody zaabsorbuje go w tak dużym stopniu. Studia kulturoznawcze i medioznawcze pozwoliły mu zdobyć bardzo szerokie horyzonty, dzięki czemu bez trudu łączy świat wielkiej mody, aktualne trendy z osobistymi oczekiwaniami klientek. Wyznaje zasadę "mniej znaczy więcej". Według niego ubiór powinien odzwierciedlać charakter człowieka, stąd zanim zacznie doradzać co należy włożyć, zadaje sobie dużo trudu, żeby dokładnie poznać osobę, z którą ma do czynienia.

NZOZ "ZDROWA RODZINA" s.c. R. Mehl, E. Janiuk, G. Zimnal

Zespół położnych,lekarzy,terapeutów i wielu różnych specjalistów gotowych wspierać Cię,by Twoją radością była Zdrowa Rodzina.

Hanna Madejska

Hanna Madejska- wykształcenie akademickie-ekonomia, chemia, pedagogika, promocja i profilaktyka zdrowotna; wiedza niekonwencjonalna- ponad 20 lat doskonalenia swych umiejętności i pogłębiania wiedzy z zakresu medycyny naturalnej i holistycznej. Trener masażu PELOHA. Prezes zarządu Stowarzyszenia „Dla Przyszłości”. Członek Who is Who. Inicjator i współtwórca projektów związanych ze zdrowiem, harmonią, naturą, popularyzujących zdrowy styl życia. Współautor zrealizowanego projektu związanego z aktywnością zawodową i integracją społeczną. Aktualnie zaangażowana w opolski projekt Metamorfozy ; współudział w dolnośląskim projekcie Wioski z pomysłem . Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe, warsztaty i wykłady według programu autorskiego inspirowanego wiedzą z różnych dziedzin i doświadczeniem osobistym.

Press&Media Leszek Kryniewski

Grupa PRESS&MEDIA jest znanym i cenionym zarówno w Polsce jak i poza jej granicami wydawnictwem, producentem audio-video, dystrybutorem profesjonalnej muzyki tła oraz muzyki relaksacyjnej oraz dobrym partnerem w produkcjach multimedialnych z wykorzystaniem słowa muzyki i dźwięku.

Salon Fryzjerski Karina Smyrek

Na człowieka patrzymy jak w obraz. Najpiękniej wygląda w świetnie dobranej ramie. Ramą są włosy - piękne, olśniewające, w odpowiedniej stylizacji i kolorze. To one pozwalają ukazać piękno twarzy każdego z nas. W Salonach Fryzjerskich Karina Smyrek kierujemy się taką dewizą. Karina Smyrek od lat dba o piękne włosy Opolanek. Inspiracji poszukuje tak naprawdę wszędzie ale to tu, w Opolu i Kluczborku, oddaje swe serce i wybitne umiejętności wraz ze swoim zespołem.

Scarpa Dolce Krystyna Ewa Wyspiańska

Scarpa Dolce - z włoskiego "dobre buty", to butik który oferuje wysokiej jakości buty, o niebanalnym design'ie włoskich i hiszpańskich projektantów. Wychodzę z założenia, że wizytówką każdej kobiety są jej buty, toteż jest to jeden z najbardziej istotnych elementów ubioru. Dobre buty to połowa sukcesu - dzięki nim, stąpając mocno po ziemi każda kobieta poczuje się pewna siebie. W Scarpa Dolce znajdziesz to co najważniejsze, buty które tutaj znajdziesz pozwolą Ci poczuć pełen komfort bycia "kobietą na wysokich obcasach"

Clara Veritas

Clara-Veritas to coś więcej niż marka. Stoi za nią kobieta dojrzała i pewna siebie, znająca i szanująca tradycje w tworzeniu eleganckich butów i torebek. Kobiety i ich życie są dla niej inspiracją, dlatego też każda torebka, każda para butów jest tworzona z myślą o ich przyszłej właścicielce. Clara-Veritas to produkty z wysokiej jakości skór naturalnych, tak wyjątkowe, jak każda z nas.

Caterina - Ekskluzywna odzież dla kobiet

Margot - Świat bielizny Małgorzata Kazimierczyk

Każda nas jest wyjątkowa, mamy inne wymagania, inne potrzeby, jednak wszystkie dążymy do tego samego: komfortu, piękna, wyjątkowości. Spełniając pragnienia kobiet oferujemy bieliznę, która podkreśli piękno kształtów, nada zmysłowości sylwetce, przyniesie poczucie komfortu. Wszystko po to, aby każda z nas mogła znaleźć bieliznę wymarzoną dla siebie. Ale, Świat Bielizny „Margot” to więcej niż salony z wyjątkową bielizną. „Pragnę, aby Świat Bielizny "Margot" był miejscem, w którym każda kobieta przejdzie metamorfozę i poczuje moc piękna, jakie tkwi w niej samej” - Małgorzata Kazimierczyk, właściciel

Butik Yollanda Jolanta Truba

Posiadamy najbogatszą ofertę na rynku biżuterii z kryształami. Lecz to, co nas wyróżnia, to niepowtarzalność i wyjątkowość. U nas piękno i wyjątkowość są luksusem.... na który możesz sobie pozwolić.

Hotel Arkas

Hotel Arkas to perła na noclegowej mapie Opolszczyzny. Nowoczesny obiekt z 43 pokojami oraz 4 Apartamentami. W Hotelu Arkas znajduje się również restauracja, sale konferencyjno-bankietowe oraz strefa wellness&SPA z basenem i gabinetami odnowy biologicznej. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych gości, w które pragniemy zainwestować nasze zaangażowanie oraz energię.

W tym luksusowym Hotelu odbędzie się Finał Konkursu "Metamorfoza - Spełniamy marzenia dwóch osób".