METAMORFOZA - Spełniamy marzenia dwóch osób

Zobacz następne etapy Metamorfozy

21.01.2014

KOLEJNA ODSŁONA FASCYNUJĄCEJ PRZEMIANY NASZYCH LAUREATEK - KONKURSU METAMORFOZA

UFF !!! Wiele się dzieje w przemianach naszych Pań. W kolejnej odsłonie doświadczyły Panie kolejnych zabiegów poprawiających kondycję skóry jak i jej kolejne odmłodzenie. Cieszymy się wspólnie, iż pomimo tylu złożonych problemów z jakimi borykały się nasze laureatki i pomimo krótkiego tak naprawdę czasu osiągnęłyśmy naprawdę fantastyczne efekty do tej pory. Jesteśmy wdzięczne Paniom za ich wytrwałość, otwartość oraz odwagę.

NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO ABYŚ STAŁ SIĘ TYM KIM CHCESZ
George Eliot

Ewa Jabłońska

Kolejny etap zabiegu jaki mogła doświadczyć Pani Ewa był to zabieg THERMOLIFTING ZAFFIRO oraz zabieg MEZOPORACJI. Oczywiście nieodzownym elementem dalszej terapii skóry są w dalszym ciągu zabiegi witaminowe ENVIRON, kosmoceutyki do pielęgnacji domowej oraz mikronakłucia FOCUSEM-CIT w salonie tuż przed zabiegiem czyli tzw. mezoterapia. Cera pani Ewy naprawdę jest nie do poznania. Trądzik wyleczony, skóra zdecydowanie stała się napięta, poprawiła się znacząco gęstość a głębokie zmarszczki drastycznie zredukowane, biorąc pod uwagę bardzo silną pracę mimiki w okolicach oczu jak i na całej twarzy. Skóra nabrała blasku i życia, jest promienna i zdecydowanie zdrowsza. Opadające policzka zdecydowanie podniesione i wypełnione dzięki zabiegowi ZAFFIRO. Natomiast zabieg MEZOPORACJA, który jest alternatywą dla zabiegów z Botoxem wspaniale poprawia jeszcze strukturę skóry oraz wypełnia i redukuję zmarszczki i bruzdy na twarzy szyi i dekolcie. Tutaj również możemy stwierdzić iż cofnęliśmy zegar biologiczny o 10 lat.Wiesława Mędrzycka

U Pani Wiesi zakończyliśmy właśnie serię zabiegów z FALAMI RADIOWYMI FOCUS RF. Oczywiście nieodzownym elementem terapii skóry są w dalszym ciągu również zabiegi witaminowe ENVIRON, kosmoceutyki do pielęgnacji domowej oraz mikronakłucia w domu FOCUS-CIT - mezoterapia domowa. To co uzyskaliśmy u Pani Wiesi przechodzi najśmielsze oczekiwania. Twarz,szyja dekolt zdecydowanie odmłodzona! Smiało możemy już na tym etapie powiedzieć iż cofnęliśmy zegar biologiczny skóry o 10 lat. To jak cudownie pozbyłyśmy się podwójnego podbródka, widać piękną długa szyję, gęstość skóry znacząco się poprawiła, zredukowaliśmy bardzo głębokie zmarszczki, bruzdy worki pod oczami. Pory skóry, które były bardzo rozszerzone uległy zmniejszeniu. Zmiany alergiczne skóry zostały zlikwidowane, rumień znacząco zmniejszony jak i naczyńka. Twarz jest promienna, rozjaśniona, pigmentacja zredukowana w znacznym stopniu. Skóra Pani Wiesi również doświadczyła zabiegu THERMOLIFTING ZAFFIRO. Zabieg ten jeszcze bardziej zagęścił skórę, wypełnił policzka, zredukował jeszcze bardziej zmarszczki i wysmuklił dodatkowo twarz i szyję.

Nasza METAMORFOZA jest metamorfozą holistyczną. Panie doświadczają przemian nie tylko zewnętrznych ale też wewnętrznych. Cyklicznie odbywają terapie indywidualne z Terapeutką i trenerem osobistym Hanną Madejską. Nasze Laureatki na nowo odkrywają Swoje Piękno ciesząc się każdą chwilą którą doświadczają. Coraz bardziej akceptują siebie, są odważniejsze i potrafią w końcu widzieć siebie w swoim życiu. Zaczynają się prawdziwie cieszyć tym co je otacza i uwierzyły w końcu we własną siłę i moc jaką mają w sobie. Naszym Celem jest aby nasze Panie na nowo zakochały się we własnym życiu. Trzymamy kciuki !

Mgr Joanna GRUSZKA

Ukończyła Podyplomowe Studia Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie, aktualnie dokształca się w zakresie żywienia klinicznego. Prowadzi w Opolu Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne DIETA PLUS. W ramach działalności przyjmuje, we współpracy z lekarzami, pacjentów zainteresowanych dietoterapią różnych schorzeń, takich jak celiakia, alergie, schorzenia przewodu pokarmowego, cukrzyca i wiele innych.

Ruszamy z metamorfozą włosów pani Ewy i Wiesławy

„W ten weekend rozpoczęliśmy pierwszą cudowną przemianę zwyciężczyń konkursu „Metamorfoza – spełniamy marzenia dwóch osób”, który prowadzony jest na antenie Radia Opole. Zgodnie z obietnicą pokażemy Wam każdy z etapów przemiany. W sobotę do naszego salonu przyjechała pani Ewa. Zobaczcie jak zmieniała się jej fryzura. Nasza mistrzyni Karina Smyrek swoją pracę rozpoczęła od analizy włosów i kształtu twarzy pani Ewy. – Najpierw określiłam optymalną długość włosów, która idealnie będzie pasowała do figury pani Ewy – wyjaśnia Karina Smyrek. – Kolor włosów dobrałam na podstawie koloru oczu i skóry. Zależało mi również na tym, aby fryzura była bardzo łatwa w pielęgnacji.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę karinasmyrek.pl

"Kiedy wszedłem do salonu fryzjerskiego Kariny Smyrek, myślałem że pomyliłem daty. Nie dostrzegłem bowiem finalistek konkursu "Metamorfozy. Spełniamy marzenia dwóch osób". Po chwili okazało się, że Pani Ewa zupełnie odmieniona siedzi na fotelu fryzjerskim. Byłem bardzo zaskoczony, bo oto stała przede mną kobieta, którą już poznałem, a jednak sprawiała zupełnie inne wrażenie. Zmienił się nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również jej wnętrze. Pani Ewa była zawsze ciepłą i optymistyczną osobą, ale brakowało jej pewności siebie. Dzięki metamorfozie powoli tę pewność siebie zyskuje i to widać. :) " Mateusz Kowalski

Nasze Panie odwiedziły też Świat Bielizny „Margot”

19.12.2013

Kolejna odsłona naszej METAMORFOZY, a to dopiero półmetek

Takich efektów można się spodziewać w naszym salonie. Do tej pory nasze Laureatki doświadczyły zabiegów odmładzających na kosmoceutykach Environ oraz zabiegów z użyciem fal radiowych Focus RF. Każdy zabieg zakończony jest luksusowym makijażem mineralnym Jane Iredale, który dodatkowo pielęgnuje, wspomaga leczniczo i chroni przed działaniem promieniowania UV. Jest delikatny i każda kobieta wygląda w nim wyjątkowo.

Zadbaliśmy również o piękne dłonie naszych finalistek, wykonując manicure pielęgnacyjno-leczniczy, aby przywrócić dłoniom blask oraz ich odpowiednie nawilżenie, odżywienie i odmłodzenie.

Ewa Jabłońska

Oporny trądzik oraz głębokie blizny potrądzikowe są już za nami. Naczyńka, silny rumień oraz pigmentacja, wyraźnie zredukowane.
Skóra na twarzy,szyi i dekolcie widocznie zagęszczona, a zmarszczki i bruzdy zdecydowanie spłycone. Cera nabrała blasku, twarz pięknie odmłodniała, a to dopiero przecież półmetek naszych zabiegów. Terapia połączona jest kuracją domową kosmocetykami ENVIRON oraz leczniczym makijażem JANE IREDALE.

Podczas wykonywania zabiegów skóra jest naturalnie pobudzona i może być zaróżowiona ze względu na silne działanie stymulujące większości naszych zabiegów. Po zabiegu skóra już się uspokaja i wygląda pięknie, o czym mogły już przekonać się nasze finalistki.

Wiesława Mędrzycka

Pozbyliśmy się podwójnego podbródka-widać piękną, długa szyję. Twarz zdecydowanie wyszczuplona, zliftingowana, silnie odmłodzona. Głębokie zmarszczki i bruzdy wyrażnie spłycone. Naczyńka i silny rumień oraz reakcje alergiczne skóry zdecydowanie zredukowane. Cienie oraz worki pod oczami zmniejszone. Twarz nabrała blasku, sprężystości - zdecydowanie odmłodzona! Terapia połączona jest z kuracją domową kosmoceutykami ENVIRON oraz leczniczym makijażem JANE IREDALE.

Podczas wykonywania zabiegów skóra jest naturalnie pobudzona i może być zaróżowiona ze względu na silne działanie stymulujące większości naszych zabiegów. Po zabiegu skóra już się uspokaja i wygląda pięknie, o czym mogły już przekonać się nasze finalistki.

05.12.2013

DROGA DO PIĘKNA - Uchylamy rąbka tajemnicy naszej metamorfozy

Ewa Jabłońska

Diagnoza: Cera Pani Ewy wołała o natychmiastową „POMOC”. Pani Ewa od lat zmagała się z ciężkim trądzikiem. Cera bardzo reagująca, z przebarwieniami pozapalnymi, z naczyńkami, pigmentacją oraz reakcjami alergicznymi. Cera dojrzała, sporo na niej zmarszczek wokół oczu, wyraźnie zaznaczone bruzdy wargowo-nosowe, które zaostrzają rysy, oraz duży spadek gęstości skóry.

Naszym celem jest: pozbycie się uporczywego trądziku, przebarwień pozapalnych, pigmentacji, rozszerzonych por, poprawa gęstości skóry, silne nawilżenie i odżywienie – wizualne odmłodzenie.


Radykalna poprawa stanu skóry trądzikowej,zaledwie po dwóch zabiegach, jak również pierwsze wizualne odmłodzenie!

Wiesława Mędrzycka

Diagnoza: Na twarzy Pani Wiesławy, czas nieubłaganie zaznaczył swój ślad, sporo na niej zmarszczek, a owal zmienił się pod wpływem czasu i grawitacji, bardzo wyraźnie zaznaczone są bruzdy wargowo-nosowe, zmarszczki wokół oczu, rozszerzone pory, pigmentacja, bardzo silna gra naczyniowa, miejscowe odwodnienie. Skóra potrzebuje pomocy, ponieważ utraciła swoją jędrność i blask.

Naszym celem jest: oczyszczenie oraz wyciszenie skóry, pozbycie się trwałego rumienia oraz drobnych naczynek, zmniejszenie rozszerzonych por, redukcja zmarszczek, pigmentacji, głębokie nawodnienie oraz regeneracja, pozbycie się podwójnego podbródka, poprawa gęstości i elastyczności skóry – wizualne odmłodzenie.

Redukcja zmian naczyniowych,i pierwsze zauważalne rezultaty wyszczuplenia twarzy oraz podbródka zaledwie po jednym zabiegu falami radiowymi jak i wizualne odmłodzenie.

Celem naszych działań jest dotarcie do wewnętrznego źródła mądrości, miłości, siły,wzorca zdrowia oraz poszerzenie "ścieżki dostępu" do swego wnętrza. Skutkiem tych działań jest poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości, radość życia, chęć działania, radzenie sobie ze stresem

Zabieg z użyciem kwasu mlekowego w formie unikalnego peelingu LACM

Zabiegi na bazie tego produktu, w odróżnieniu od standardowych peelingów, umożliwiają delikatną stymulację warstwy podstawnej naskórka bez jego gruntownego zniszczenia. Doskonale prowokują skórę do produkcji zdrowego kolagenu oraz sprawiają, iż wierzchnie warstwy stają się prawidłowo ukrwione, a naskórek gładki i spoisty. Kuracja trwa od 1-3 miesięcy (w zależności od potrzeb).

W przypadku kuracji profesjonalnej podczas pierwszego zabiegu standardowo nakładanych jest do 5 warstw peelingu. W przypadku regeneracji skóry pleców, czy dekoltu stosuje się peeling o wyższym stężeniu tj. LACM 2, a u pacjentów z trądzikiem stosowany jest LACM 3.

Idealne działanie u osób ze skórą łojotokową, suchą, z trądzikiem młodzieńczym i wypryskami. Wspaniałe rezultaty przynosi pacjentom z trądzikiem różowatym, gdyż działa rozjaśniająco. Zabieg ten polecany jest także u osób ze zmarszczkami powierzchniowymi (wiotka skóra) i u tych, którzy borykają się ze zniszczeniami posłonecznymi, czyli piegami lub przebarwieniami.

Zabieg Environ głęboka regeneracja skóry

Celem jest oczyszczenie skóry i kompleksowa regeneracja. Zabieg jest kilkuetapowy, a jego przebieg przyjemny (całkowicie bezbolesny) a korzyści względem skóry usatysfakcjonują każdego.

Zabieg rozpoczynamy trójfazowym demakijażem, który może być połączony z masarzem twarzy. Kolejny etap to dezynfekcja skóry, dalej wykonanie jonoforezy z zastosowaniem kwasu mlekowego, czyli mlecznej kąpieli, po której skóra jest jedwabna. Po zmyciu skóry wodą aplikowane są ampułki witaminowe Environ®. Witaminy mają na celu przyspieszenie gojenia skóry, złagodzenie zaczerwienienia oraz jej wychłodzenie (gł. składniki aktywne to Colostrum oraz Pantenol). Należy pamiętać, że w zabiegu tym podawana jest siara a więc najważniejszy posiłek życia i najważniejsza odżywka, którą możemy uzyskać będąc dorosłym.

Ostatnim etapem zabiegu regeneracyjnego jest wykonanie relaksacyjnego masażu skóry oraz aplikacja wyciszającej, łagodzącej i chłodzącej maski algowej Environ®. Jest to doskonały produkt z uwagi na to, iż przewodzi prąd, co pozwala składnikom aktywnym wniknąć głębiej do skóry i zregenerować ją od środka.

14.11.2013

Dnia 14.11.2013r. odbyło się uroczyste wręczenie głównej nagrody ufundowanej przez Wyspę Harmonii Zdrowia i Urody Katarzyna Kielar wraz ze sztabem specjalistów, w konkursie "Metamorfoza - spełniamy marzenia dwóch osób".

Jeszcze raz gratulujemy Pani Wiesławie oraz Pani Ewie oraz życzymy przeżycia wspaniałej przygody.

05.11.2013

Zwycięzcy konkursu Metamorfoza - Spełniamy marzenia dwóch osób zostali wybrani.

W ostatnich minutach emocji było bez liku, a sms-ów tysiące. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy. Poniżej przedstawiamy ostateczne wyniki:

1. Pani Ewa - 30,22%
2. Pani Wiesława - 29,85%
3. Pani Beata - 18,13%
4. Pani Irena - 15,13 %
5. Pan Rafał - 6,67%Zapraszamy do śledzenia naszego profilu w serwisie Facebook oraz naszej strony. Będziemy tutaj informować o kolejnych etapach Metamorfozy. Pokażemy jak zmieniają się przy pomocy naszych specjalistów.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w naszym konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Zwycięzcy konkursu METAMORFOZA - Spełniamy marzenia dwóch osób

Pani Ewa Jabłońska
"Zobaczyć coś nowego czego ja nigdy nie zobaczyłam w sobie"

Pani Wiesława Mędrzycka
"W kwiecie wieku chciałabym czuć się pewna siebie, piękna i kobieca"

Specjaliści biorący udział w METAMORFOZIE

Katarzyna Kielar - specjalista z zakresu kosmetologii

Moim celem jest pomaganie ludziom w odkrywaniu i wykorzystaniu w pełni wewnętrznego i zewnętrznego potencjału. Moją wiedzę zwdzięczam własnym doświadczeniom i ciągłemu dążeniu do doskonalenia się. Każdy kto odwiedza mój Salon jest dla mnie indywidualnym wyzwaniem. Wraz ze swoim zespołem pomogę Tobie cieszyć się każdym dniem i czerpać radość i satysfakcję z życia. Przywrócę Twojej skórze nowy blask.
Moje motto brzmi: "Piękno jest w każdym z nas wystarczy je tylko wydobyć".

Mateusz Jean Kowalski - stylista ubioru

Technik technologii ubioru, technik stylista ubioru, kulturoznawca, medioznawca. Mówią o nim "człowiek orkiestra" chociaż on sam za takiego się nie uważa. Szkołę Artystycznego Projektowania zrobił hobbystycznie, nie spodziewając się jednak, że świat mody zaabsorbuje go w tak dużym stopniu. Studia kulturoznawcze i medioznawcze pozwoliły mu zdobyć bardzo szerokie horyzonty, dzięki czemu bez trudu łączy świat wielkiej mody, aktualne trendy z osobistymi oczekiwaniami klientek. Wyznaje zasadę "mniej znaczy więcej". Według niego ubiór powinien odzwierciedlać charakter człowieka, stąd zanim zacznie doradzać co należy włożyć, zadaje sobie dużo trudu, żeby dokładnie poznać osobę, z którą ma do czynienia.

NZOZ "ZDROWA RODZINA" s.c. R. Mehl, E. Janiuk, G. Zimnal

Zespół położnych,lekarzy,terapeutów i wielu różnych specjalistów gotowych wspierać Cię,by Twoją radością była Zdrowa Rodzina.

Hanna Madejska

Hanna Madejska- wykształcenie akademickie-ekonomia, chemia, pedagogika, promocja i profilaktyka zdrowotna; wiedza niekonwencjonalna- ponad 20 lat doskonalenia swych umiejętności i pogłębiania wiedzy z zakresu medycyny naturalnej i holistycznej. Trener masażu PELOHA. Prezes zarządu Stowarzyszenia „Dla Przyszłości”. Członek Who is Who. Inicjator i współtwórca projektów związanych ze zdrowiem, harmonią, naturą, popularyzujących zdrowy styl życia. Współautor zrealizowanego projektu związanego z aktywnością zawodową i integracją społeczną. Aktualnie zaangażowana w opolski projekt Metamorfozy ; współudział w dolnośląskim projekcie Wioski z pomysłem . Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe, warsztaty i wykłady według programu autorskiego inspirowanego wiedzą z różnych dziedzin i doświadczeniem osobistym.

Press&Media Leszek Kryniewski

Grupa PRESS&MEDIA jest znanym i cenionym zarówno w Polsce jak i poza jej granicami wydawnictwem, producentem audio-video, dystrybutorem profesjonalnej muzyki tła oraz muzyki relaksacyjnej oraz dobrym partnerem w produkcjach multimedialnych z wykorzystaniem słowa muzyki i dźwięku.

Salon Fryzjerski Karina Smyrek

Na człowieka patrzymy jak w obraz. Najpiękniej wygląda w świetnie dobranej ramie. Ramą są włosy - piękne, olśniewające, w odpowiedniej stylizacji i kolorze. To one pozwalają ukazać piękno twarzy każdego z nas. W Salonach Fryzjerskich Karina Smyrek kierujemy się taką dewizą. Karina Smyrek od lat dba o piękne włosy Opolanek. Inspiracji poszukuje tak naprawdę wszędzie ale to tu, w Opolu i Kluczborku, oddaje swe serce i wybitne umiejętności wraz ze swoim zespołem.

Scarpa Dolce Krystyna Ewa Wyspiańska

Scarpa Dolce - z włoskiego "dobre buty", to butik który oferuje wysokiej jakości buty, o niebanalnym design'ie włoskich i hiszpańskich projektantów. Wychodzę z założenia, że wizytówką każdej kobiety są jej buty, toteż jest to jeden z najbardziej istotnych elementów ubioru. Dobre buty to połowa sukcesu - dzięki nim, stąpając mocno po ziemi każda kobieta poczuje się pewna siebie. W Scarpa Dolce znajdziesz to co najważniejsze, buty które tutaj znajdziesz pozwolą Ci poczuć pełen komfort bycia "kobietą na wysokich obcasach"

Clara Veritas

Clara-Veritas to coś więcej niż marka. Stoi za nią kobieta dojrzała i pewna siebie, znająca i szanująca tradycje w tworzeniu eleganckich butów i torebek. Kobiety i ich życie są dla niej inspiracją, dlatego też każda torebka, każda para butów jest tworzona z myślą o ich przyszłej właścicielce. Clara-Veritas to produkty z wysokiej jakości skór naturalnych, tak wyjątkowe, jak każda z nas.

Caterina - Ekskluzywna odzież dla kobiet

Margot - Świat bielizny Małgorzata Kazimierczyk

Każda nas jest wyjątkowa, mamy inne wymagania, inne potrzeby, jednak wszystkie dążymy do tego samego: komfortu, piękna, wyjątkowości. Spełniając pragnienia kobiet oferujemy bieliznę, która podkreśli piękno kształtów, nada zmysłowości sylwetce, przyniesie poczucie komfortu. Wszystko po to, aby każda z nas mogła znaleźć bieliznę wymarzoną dla siebie. Ale, Świat Bielizny „Margot” to więcej niż salony z wyjątkową bielizną. „Pragnę, aby Świat Bielizny "Margot" był miejscem, w którym każda kobieta przejdzie metamorfozę i poczuje moc piękna, jakie tkwi w niej samej” - Małgorzata Kazimierczyk, właściciel

Butik Yollanda Jolanta Truba

Posiadamy najbogatszą ofertę na rynku biżuterii z kryształami. Lecz to, co nas wyróżnia, to niepowtarzalność i wyjątkowość. U nas piękno i wyjątkowość są luksusem.... na który możesz sobie pozwolić.

Hotel Arkas

Hotel Arkas to perła na noclegowej mapie Opolszczyzny. Nowoczesny obiekt z 43 pokojami oraz 4 Apartamentami. W Hotelu Arkas znajduje się również restauracja, sale konferencyjno-bankietowe oraz strefa wellness&SPA z basenem i gabinetami odnowy biologicznej. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych gości, w które pragniemy zainwestować nasze zaangażowanie oraz energię.

W tym luksusowym Hotelu odbędzie się Finał Konkursu "Metamorfoza - Spełniamy marzenia dwóch osób".