Roll-CIT

To zabieg z zastosowaniem kosmoceutyków Environ oraz specjalnie zaprojektowanego obrotowego wałka z igiełkami. Dzięki temu wchłanianie odżywczych substancji jest znacznie większe. Twoja skóra zostanie szybko i skutecznie zregenerowana oraz odmłodzona.

Zabieg polega na mikronakłuwaniu naskórka, które tworzy mikrokanały. Następnie na skórę nakładane są specjalnie dobrane kosmoceutyki Environ. Dzięki mikronakłuciom skóry składniki aktywne docierają do najgłębszych warstw naskórka. Powoduje to wzrost skuteczności terapii. Efekty odmładzające widać już po 6 miesiącach.

Korzyści ze stosowania Roll-CIT
  • nie niszczy skóry
  • po zabiegu następuje szybka regeneracja
  • nie powoduje nadwrażliwości na słońce
  • może być stosowany na cienkiej i delikatnej skórze
  • wzmacnia rozszerzone naczynka
  • nie występuje ryzyko powstania zwiększonej pigmentacji
  • zmiękcza zgrubienie blizn
  • pomaga uzyskać zwartą, sprężystą skórę
  • redukuje zmarszczki, rozstępy i blizny

Połączenie kosmoceutyków oraz Roll-CIT zostało opracowane przez dr Desmonda Fernandesa – twórcę marki Environ. Roll-CIT to specjalnie zaprojektowany obrotowy wałek pokryty igiełkami przeznaczony do mikronakłuwania skóry. Skrót CIT oznacza Kolagen Induction Therapy (terapia indukcji kolagenu), która jak pokazują badania zwiększa 100 tysięcy razy wchłanianie składników aktywnych.

Złota mezoterapia – Environ™ Ionzyme® Gold Roll-CIT™, idealne narzędzie domowe do uzyskiwania spektakularnych efektów odmładzania!

Złoty Roll-CIT, to nie tylko przyciągające wzrok „świecidełko”, lecz doskonałe urządzenie do głębokiej regeneracji skóry i uzyskania młodszego wyglądu w niedługim czasie. Oczywiście rezultaty uzależnione są od postępowania wg zaleceń kosmetologa/kosmetyczki, jak również od indywidualnych uwarunkowań osób poddających się kuracji anti aging marki Environ®. 260 mikroigiełek, w przeciągu 3-5 minut, dokonuje tysiące mikrokanalików, dzięki którym w błyskawicznym tempie wybrane preparaty Environ® są penetrowane prosto do warstwy rozrodczej naskórka.

Natychmiast po zastosowaniu skóra, w odróżnieniu od tradycyjnego Roll-CIT`u Environ®, ulega wyraźnemu zaróżowieniu z uczuciem mrowienia, a na powierzchni pojawia się minimalna opuchlizna, która podczas snu łagodnieje, nadając zdecydowanie zdrowszy i zrelaksowany wygląd. Nawet nieprzespane noce nie są w stanie ujawnić się po takim zabiegu. Regularne stosowanie, złotego Roll-CIT`u o intensywnym działaniu na twarz, szyję i dekolt, to również oszczędności w domowym budżecie, gdyż kuracja ta pozwala na zredukowanie kosztów zabiegów profesjonalnych w gabinetach kosmetycznych i lekarskich. Stosowanie alternatywy do toksyny botulinowej w postaci Frown Żelu Environ®, gwarantuje minimalizację zmarszczek mimicznych z jednoczesnym zachowaniem naturalnej mimiki twarzy. Z kolei kwas hialuronowy Environ® zastosowany z mikronakłuciem, to natychmiastowe napęcznienie naskórka i widoczna redukcja zmarszczek wynikająca z odwodnienia wierzchniej części skóry. Wysokie stężenia witamin i antyutleniaczy, to działania prowadzące do zapobiegania procesom fotostarzenia, jak również głęboka regeneracja powstałych już zmian starzenia naskórka. Brak otwartych porów, przebarwień, naczynek, nadmiernej szorstkości, suchości, łojotoku, zwiotczeń, cienkiej skóry, zmarszczek… można długo wymieniać korzyści wynikające ze stosowania domowej mezoterapii Roll-CIT. Należałoby zastanowić się również nad minusami tej kuracji. Z pewnością regularne stosowanie, co wieczór, może stanowić jakieś utrudnienie, jednakże czynność tę można wpisać w codzienny obowiązek, tak jak mycie zębów, a nagrodą jest spełnienie oczekiwań. Mikronakłuć nie należy wykonywać na skórze z trądzikiem, a pozostałe przypadki wymagają uprzedniej konsultacji kosmetologicznej.

Najbardziej wiarygodnym potwierdzeniem metody Roll-CIT jest stosowanie jej na sobie, wówczas bez najmniejszych wątpliwości polecamy sprawdzony i prosty sposób na niebywałe wyniki. W odpowiedzi na „rolery”, wałki zdobyte przez Internet w symbolicznej cenie, natychmiast proponuję Złoty Roll-CIT, który pomimo swojej ceny nikogo nie odstrasza, a wręcz zachęca pełnym wachlarzem możliwości do osiągnięcia. Trzeba tylko podkreślić walory „złotej mezoterapii” w domu, których nie brakuje i w konsekwencji przecież liczą się rezultaty.