Makijaż kosmetykami Senna

Senna Cosmetics jest kwintesencją sztuki makijażu. Korzystają z nich światowej sławy gwiazdy z Hollywood jak Angelina Jolie, Jessica Simpson czy Jennifer Aniston oraz profesjonalni wizażyści na całym świecie.

Jak mówi założycielka Eugenia Weston – „główną misją Senna Cosmetics jest wydobycie z każdej kobiety naturalnego piękna. Dlatego też dostarczamy kosmetyki, praktyczną wiedzę oraz narzędzia, które mają temu służyć. Tak aby każdy mógł wydobyć to piękno samemu”.

Dlaczego kosmoceutyki Senna?

  • posiadają działanie bakteriostatyczne
  • ściągają pory
  • stymulują powstawanie kolagenu
  • zwiększają gęstość skóry
  • likwidują blizny i przebarwienia
  • zmniejszają przetłuszczanie się skóry trądzikowej i łojotokowej

Senna Cosmetics słynie z niepowtarzalnych, mineralnych podkładów, zestawu do formowania brwi z pierwszymi na rynku szablonami, cudownych korektorów, baz i długotrwałych, apetycznych błyszczyków. Wszystkie formuły firmy opracowywane są w laboratoriach, które gwarantują najwyższą jakość końcowego produktu.

Czym są kosmoceutyki Senna?

Są to produkty z pogranicza kosmetyków i preparatów leczniczych. Posiadają bardzo dużo substancji aktywnych. Dzięki temu nie tylko podkreślają naturalne piękno ale również działają leczniczo. Są stosowane do walki z trądzikiem, zmarszczkami, przesuszeniem skóry oraz negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego.

Jeżeli chcesz korzystać z dobroczynnych efektów naturalnych kosmetyków Senna na co dzień to w naszym salonie kosmetycznym oferujemy sprzedaż produktów tej marki. O szczegóły zapytaj naszych profesjonalnych kosmetyczek.